Печать Печать

Руководящие органы НП

VĮ IAE NEPRIKLAUSOMOS PROFSĄJUNGOS TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS
(2014 m. balandžio 18 d. ataskaitinė rinkiminė konferencija)

Nr.

Pavardė,
vardas


IAE NP valdymo organo pareigos

Padalinio
atstovas

1

Aksionov Pavel

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Projektavimo ir konstravimo skyrius

2

Aleksejeva
Vera

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Dezaktyvacijos ir radioaktyviųjų atliekų išėmimo skyrius

3

Bondarenko
Julija

Tarybos narys

Išmontavimo gamybinio užtikrinimo skyrius

4

Balakin Arkadij

Veteranų sekcijos pirmininkas

Elektros tiekimo cecho

5

Dranik Vladimir

VĮ IAENP pirmininkas

Branduolinio kuro tvarkymo cecho reaktorių skyrius

6

Iljenko Marina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Cheminės technologijos skyrius

7

Izmalkov
Jevgenij

Pirminės organizacijos
pirmininkas. Darbo ginčų komisijos narys

Operatyvaus valdymo ir inžinerinės pagalbos skyrius

8

Eremenko Aleksej

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Branduolinio saugos skyrius

9

Kolomijec Dmitrij

VĮ IAENP pirmininko pavaduotojas

Informacinių technologijų ir gaisrinės automatikos skyrius

10

Korobov Andrej

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Išmontavimo gamybinio užtikrinimo skyrius

11

Kovylin Aleksandr

Tarybos narys

Branduolinio kuro tvarkymo cechas

12

Krivov Igor

Tarybos narys

Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

13

Lagodina
Jekaterina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Pirkimų ir sutarčių administravimo skyrius

14

Lašienė
Larisa

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Dokumentų valdymo skyrius

15

Lebedevičius Nikiolajus

VĮ IAENP pirmininko pavaduotojas

Radiacinės saugos skyrius

16

Loboda Konstantin

Darbo ginčų komisijos
narys

Radiacinės saugos skyrius

17

Luneckienė
Jolanta

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Ūkio skyrius

18

Makovskij
Viktor

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Branduolinio kuro tvarkymo cecho reaktorių skyrius

19

Medvedev Sergej

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Techninių apsaugos priemonių priežiūros skyrius

20

Miakinikova
Margarita

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Šilumos
tiekimo, transporto ir komunikacijų cechas

21

Mokrousov Denis

Darbuotojų saugos ir
sveikatos komiteto narys

Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

22

Nekrošienė
Ilona

VĮ IAE Nepriklausomos
profsąjungos pirmininko pavaduotoja-teisininkė

VĮ IAE Nepriklausoma profsąjunga

23

Novik Vera

Tarybos narys

Audito,
saugos ir kokybės valdymo skyrius

24

Novoselskienė
Laimutė

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Materialinių
išteklių valdymo skyrius

25

Ovčinnikova
Valentina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Veiklos
planavimo ir licencijavimo skyrius

26

Palkina Liudmila

Moterų sekcijos
pirmininkė

Išmontavimo skyrius

27

Paz Maksim

Darbuotojų saugos ir
sveikatos komiteto narys

Informacinių
technologijų ir gaisrinės automatikos skyrius

28

Patalauskas
Kęstutis

Tarybos narys

Šiluminės automatikos ir matavimų skyrius

29

Petrulin
Oleg

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Skystųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

30

Piga Andrej

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Elektros tiekimo cechas

31

Podlužnyj
Jurij

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Informacinių
technologijų ir gaisrinės automatikos skyrius

32

Popova Vera

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Personalo skyrius

33

Prochorenko
Eduard

Pirminės organizacijos
pirmininkas. Darbo ginčų komisijos narys

Statybos ir
infrastruktūros valdymo skyrius

34

Pulenko Andrej

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Šiluminės automatikos ir matavimų skyrius

35

Sauk Galina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Radiacinės saugos skyrius

36

Timofejev
Pavel

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

37

Videiko Kristina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Darbuotojų saugos ir sveikatos skyrius

38

Zubkova Galina

Pirminės organizacijos
pirmininkas

Išmontavimo skyrius

39

Zernin Anatolij

Darbuotojų saugos ir
sveikatos komiteto narys

Radiacinės saugos skyrius

 


IAE Nepriklausomos profsąjungos prezidiumo narių sąrašas

(2014 m.
balandžio 18 d. Tarybos posėdis)

 

Nr.

Pavardė,
vardas

Padalinio
atstovas

1

Dranik Vladimir

Branduolinio kuro tvarkymo cecho reaktorių skyrius

2

Nekrošienė Ilona

VĮ IAE Nepriklausoma profsąjunga

3

Izmalkov Jevgenij

Operatyvaus valdymo ir inžinerinės pagalbos skyrius

4

Kolomijec Dmitrij,

Informacinių technologijų ir gaisrinės automatikos skyrius

5

Krivov Igor

Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

6

Lašienė Larisa

Dokumentų valdymo skyrius

7

Lebedevičius Nikiolajus

Radiacinės saugos skyrius

8

Loboda Konstantin

Radiacinės saugos skyrius

9

Mokrousov Denis

Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyrius

10

Novik Vera

Audito, saugos ir kokybės valdymo skyrius

11

Paz Maksim

Informacinių technologijų ir gaisrinės automatikos skyrius

 


IAE Nepriklausomos profsąjungos revizijos komisijos narių sąrašas

(2014 m.
balandžio 18 d. ataskaitinė rinkiminė konferencija)

Nr.

Pavardė,
vardas

Pareigos

Padalinio
atstovas

1

Stelmach Svetlana

Pirmininkė

Kietųjų radioaktyviųjų
atliekų tvarkymo skyrius

2

Slesarenko
Svetlana

Narys

Ūkio skyrius

3

Mamontova Ala

Narys

Apskaitos skyrius

4

Nikitin Sergej

Narys

Kietųjų radioaktyviųjų
atliekų tvarkymo skyrius

5

Andrejeva Galina

Narys

Šiluminės automatikos ir matavimų skyrius

Запись опубликована в рубрике Информация. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий